Strona DEMO Strona DEMO Strona DEMO
Aktualności » Aktualności

Aktualności

24.04. 2018

Listy startowe Etap I


 

Puchar Stajni Raduszyn 2018

Etap I ZW-A 28.04.18 r.

Miejsce zawodów:            Raduszyn 4, 62-095 Murowana Goślina

Organizatorzy:                   Klub Jeździecki Raduszyn

                                            Raduszyn 4, 62-095 Murowana Goślina

 

Osoby oficjalne:

Sędzia główny:                     Monika Warych

Sekretarz:                            Halina Kosakowska

Biuro zawodów:                   Joanna Andrzejewska

                                             Katarzyna Arczykowska

Grill:                                     Artur Lewandowski

                                             Ryszard Andrzejewski

Speaker:                               Kazimierz Kosakowski

Obsługa:                               Ola Korybalska

Najwcześniej w stajni można się pojawić o 8:30!

Prosimy rónież o zapoznanie się z zasadmi rozprężania koni

Opłaty i dokumenty prosimy dostarczyć do biura zawodów na godzinę przed startem

Konkurs nr 1 / Program L-1

Godzina

Imię

Nazwisko

Koń

Barwy

10:00

Katarzyna

Arczykowska

Dżoker

Stajnia Raduszyn

10:05

Wiktoria

Wasielewska

Sadyk

Sekcja KJ Raduszyn

10:10

Wanessa

Krupa

Basket

Sekcja KJ Raduszyn

10:15

Wiktoria

Kasseja

Barodia

Stajnia Raduszyn

10:20

Oliwia

Szczepaniak

Jagoda

Sekcja KJ Raduszyn

10:25

Julia

Kraszewska

Mona

Sekcja KJ Raduszyn

10:30

Wiktoria

Wasielewska

Bystra

Sekcja KJ Raduszyn

10:35

Izabela

Dobak

Sadyk

Stajnia Raduszyn

10:40

Martyna

Paczkowska

Belweder

Stajnia Raduszyn

10:45 Przerwa

10:50

Hanna

Luebek

Galia

trening

11:05

Agnieszka

Bach-Żelewska

Sir Holten

trening

11:00

Wiktoria

Kasseja

Rusałka

Stajnia Raduszyn

11:05

Agnieszka

Bach-Żelewska

Sir Holten

trening

11:10

Wanessa

Krupa

Sadyk

Sekcja KJ Raduszyn

 

______________________________________________________________________________ 

Konkurs nr 2 / Program L-3

Godzina

Imię

Nazwisko

Koń

Barwy

11:40

Martyna

Paczkowska

Belweder

Stajnia Raduszyn

11:46

Daria

Sygnecka

Basket

Sekcja KJ Raduszyn

11:52

Katarzyna

Frankiewicz

Galia

trening

11:58

Julia

Żebrowska

Sadyk

Sekcja KJ Raduszyn

12:04

Lena

Lewandowska

Barczello

Stajnia Raduszyn

12:10

Martyna

Ratajczak

Mirado

KJ Raduszyn

12:16

Daria

Dobak

Rusałka

Sekcja KJ Raduszyn

12:22

Hania

Och-Oleksy

Mardi

KJ Raduszyn

12:28

Aleksandra

Andrzejewska

Ca Ira

KJ Raduszyn

12:34

Gaja

Bromberek

Belweder

Sekcja KJ Raduszyn

12:40 Przerwa

12:45

Andrzej

Kosakowski

Mefisto

KJ Raduszyn

12:51

Maja

Szymańska

Madea

Sekcja KJ Raduszyn

12:57

Natalia

Idzik

Barczello

Stajnia Raduszyn

13:03

Hania

Och-Oleksy

Marcowy Walc

KJ Raduszyn

13:09

Martyna

Ratajczak

Rusałka

KJ Raduszyn

13:15

Magdalena

Bach-Żelewska

Fenrir z Moreny

 

13:21

Aleksandra

Andrzejewska

Mirado

KJ Raduszyn

13:27

Magdalena

Bach-Żelewska

Fenrir z Moreny

 

 

________________________________________________________________________________________ 

 

Konkurs nr 3 / Program L6R

Godzina

Imię

Nazwisko

Koń

Barwy

13:45

Agnieszka

Bach-Żelewska

Diablo

 

13:52

Maja

Szymańska

Madea

Sekcja KJ Raduszyn

13:59

Agnieszka

Bach-Żelewska

Diablo

 

 

  _______________________________________________________________________________________

 

Konkurs nr 4 / Program L-0

Godzina

Imię

Nazwisko

Koń

Barwy

14:10

Kinga

Najewska

Romeo

Stajnia Raduszyn


Sędzia C: Monika Warych

Przypominamy, że koszt udziału w zawodach to:

Klient stajni = 45 zł

Klient stajni + własny koń = 35 zł

Klub + Sekcja = 35 zł

Prosimy również o dostarczenie zgody na udział w zawodach. Formularze dostępne w siodlarni i w dniu zawodów w biurze zawodów

Życzymy powodzenia i do zobaczenia w sobotę!