Strona DEMO Strona DEMO Strona DEMO
Aktualności » Aktualności

Aktualności

21.06. 2018

Listy startowe Etap III


 

Puchar Stajni Raduszyn 2018

Etap III ZW-B 23.06.18 r.

 

Miejsce zawodów:            Raduszyn 4, 62-095 Murowana Goślina

Organizatorzy:                   Klub Jeździecki Raduszyn

                                            Raduszyn 4, 62-095 Murowana Goślina

 

Osoby oficjalne:

Sędzia główny:                   Halina Kosakowska

Biuro zawodów:                 Joanna Andrzejewska

                                           Katarzyna Arczykowska

Grill:                                   Artur Lewandowski

                                           Ryszard Andrzejewski

Rozprężalnia                       Marcin Fiedler

                                           Katarzyna Najewska

 

Opłaty i dokumenty prosimy dostarczyć do biura zawodów na godzinę przed startem

 

Konkurs nr 1 - 40 cm

Godzina

Imię

Nazwisko

Koń

Barwy

10:00

Izabela

Dobak

Barodia

Stajnia Raduszyn

10:02

Daria

Dobak

Euro

Sekcja KJ Raduszyn

10:04

Wanessa

Krupa

Jagoda

Sekcja KJ Raduszyn

10:06

Marta

Najewska

Bystra

Stajnia Raduszyn

10:08

Julia

Piątkowska

Basket

Stajnia Raduszyn

10:10

Marta

Najewska

Bystra

Stajnia Raduszyn

10:20

Wiktoria

Kasseja

Barodia

Stajnia Raduszyn

10:22

Gaja

Bromberek

Euro

Sekcja KJ Raduszyn

 

 ________________________________________________________________________________________

Konkurs nr 2 – 60 cm

Godzina

Imię

Nazwisko

Koń

Barwy

10:50

Martyna

Paczkowska

Barczello

Stajnia Raduszyn

10:52

Maja

Szymańska

Madea

Sekcja KJ Raduszyn

10:54

Wanessa

Krupa

Belweder

Sekcja KJ Raduszyn

10:56

Wiktoria

Kasseja

Mona

Sekcja KJ Raduszyn

10:58

Natalia

Idzik

Rusałka

Stajnia Raduszyn

Przerwa 5 minut

11:05

Wiktoria

Wasielewska

Barczello

Sekcja KJ Raduszyn

11:07

Daria

Dobak

Madea

Sekcja KJ Raduszyn

11:09

Izabela

Dobak

Belweder

Stajnia Raduszyn

11:11

Jagoda

Henclewska

Mona

Sekcja KJ Raduszyn

11:13

Julia

Sobisiak

Rusałka

Stajnia Raduszyn

Przerwa 5 minut

11:20

Maja

Szymańska

Barczello

Sekcja KJ Raduszyn

11:22

Julia

Kraszewska

Madea

Sekcja KJ Raduszyn

11:24

Gaja

Bromberek

Belweder

Stajnia Raduszyn

11:26

Natalia

Idzik

Mona

Stajnia Raduszyn

11:28

Zosia

Nawrocka

Rusałka

Stajnia Raduszyn

Przerwa 5 minut

11:35

Julia

Dumańska

Barczello

Sekcja KJ Raduszyn

11:37

Daria

Sygnecka

Madea

Sekcja KJ Raduszyn

11:39

Wiktoria

Wasielewska

Belweder

Sekcja KJ Raduszyn

11:41

Lena

Lewandowska

Mona

Stajnia Raduszyn

11:43

Jagoda

Henclewska

Rusałka

Sekcja KJ Raduszyn

11:45

Marta

Jaworska

Diablo

KJ Leśna Podkowa

 ________________________________________________________________________________________

Parkur teningowy

Godzina

Imię

Nazwisko

Koń

Barwy

12:10

Aleksandra

Andrzejewska

Mirado

KJ Raduszyn

12:12

Andrzej

Kosakowski

Mefisto

KJ Raduszyn

12:14

Marta

Jaworska

Diablo

KJ Leśna Podkowa

12:30

Hania

Och-Oleksy

Mirado

KJ Raduszyn

12:50

Martyna

Ratajczak

Mirado

KJ Raduszyn

 

Przypominamy, że koszt udziału w zawodach to:

Klient stajni = 45 zł

Klient stajni + własny koń = 35 zł

Klub + Sekcja = 35 zł

 

Prosimy również o dostarczenie zgody na udział w zawodach. Formularze dostępne w siodlarni i w dniu zawodów w biurze zawodów

 

Życzymy powodzenia i do zobaczenia w sobotę!